× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال بهترین نقش برای مایکل ...

02 می 2012 16:54 #23920 توسط Hamid
به نظر من بیشترین نقشی که به مایکل میومد و خوشبختانه دنیا دیدش نقش مایکل جکسون در فیلم ارواح بود . !

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

02 می 2012 16:59 #23921 توسط aisan
اگه مایکل مرد عنکبوتی میشد چه باحال بود :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming نازی :mjface: الهییییییییییییییییییی. مایکل از همه بیشتر به این شخصیت میاد. اگه مایکل مرد عنکبوتی میشد من دیگه دو ملیون بار نگا میکردم این فیلمو :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv) :(tv)

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

02 می 2012 17:23 #23923 توسط Nasim
البته که نقشش توی فیلم ارواح بهش میومد . چون با خودش مو نمیزد ! حالا فکر کنید کسی بخواد نقش مایکل رو بازی کنه ! حتی اگر بهترین بازیگر تاریخ هم باشه ، اگر غولی مثل گری کوپر یا مارلون براندو هم زنده بشه ، نمیتونه نقش مایکل رو بازی کنه . اصلا احمقانه است ! مایکل اونقدر فیلم از خودش باقی گذاشته که نیازی نباشه فیلمی براش ساخته بشه . اینو درباره فیلمی گفتم که احتمالش بود درباره زندگی مایکل ساخته بشه .
اما از بحث اصلی منحرف نشیم ، من دوست داشتم مایکل رو توی هیبت نئوی فیلم ماتریکس ( که کیانو ریوز نقشش رو بازی کرد ) ببینم . از هر لحاظ مناسبش بود . هم یک آدم غیرعادی بود ، هم منجی بود :hehe: ...هم کمیک بود فیلمش و پر از هیجان ! هم میتونست بپره ... چقدرم اون عینک بهش میومد . =P~
و همچنین نقش ویلی وونکا توی فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی . من اولین بار که این فیلم رو دیدم حس کردم شخصیت پردازی این آدم از مایکل الهام گرفته شده بود . از اینکه اون توی اون سن هنوز هم دنبال کارهای بچه گانه بود و در واعق یک بچه بود که اتفاقا توی کودکی با کارکردن اون دورانش رو از دست داده بود . و رابطه اش با پدرش . و نوع گریم به شدت سفید صورتش و چهره ئ دو جنسیش . همه چیزش منو یاد مایکل میندازه . حتی شوخی هاش با بچه ها ! :mj7:

02 می 2012 17:33 #23925 توسط FeanoR
به نظر منم گوست خیلی بهش میومد و البته خیلی دوست داشتم یک فیلم تو شخصیت موزیک ویدئو blood on the dance بازی میکرد ویلی وونکوا هم که انگار مایکل رو تراشکاری کردن و خب فیلم نمایش ترومن هم باید جالب میشد اگه بازی میکرد...

03 می 2012 05:37 #23932 توسط e r o s
خیلی صریح بگم خوشحالم که در هیچ فیلم مشهوری بازی نکرده. مایکل جکسون غول یک هنره و اگه در یک هنر دیگه حتی اگر خوش می‌درخشید...، از نظر من اصلا جالب نبود.
علاقشو به سینما با نقش ایجنت ام در مردان سیاهپوش و میس کست اوی، تا حد لازم نشون داده. این‌که میس کست اوی جزو 100 فیلم بدتر تاریخ هست خیلی برام خوشایندتره تا این‌که مایکلو در یک فیلم مشهور می‌دیدم.
حمید صددرصد موافقم. این فیلم برام جایگاه خاصی داره. تمام نقش‌های مایکل در اون حقیقیه. یک مرد اتوکشیده‌ی اصول‌گرا، یک روح شوخ و بازیگوش، یک غول...! صحبت رو در روی این دوتا برام دیوانه کنندس.

This is BREAKING NEWS

03 می 2012 10:03 #23934 توسط شايان
شاید اینکه مایکل اینقدر میل زیادی برای بازی کردن در نقش های فیلم هایی که از داستان های کمیک گرفته شده به علاقه او به داستان های کمیک برگرده..در دهه های 60 تا 80 داستان های کمیک مهم ترین نقش در سرگرم کردن کودکان و جوانان را داشته است.یکی از ابعاد غیر قابل انکار اینه که وقتی ما میگیم دوران کودکی ما با فلان چیز گذشت در ایران میشه گفت در کشور های دیگه مثل آمریکا کمیک های مارول و سایر مجلات نبض دوران کودکی و نوجوانی را دست خودش داشت...

شاید ساخته های تیمبرتون بهترین نمونه کاری باشه که من میتونم بهشون اشاره کنم...البته نسیم به چارلی و کارخانه شکلات اشره کرد و خود ادوارد دسته قیچی و شاید میتونم بگم عروس مردگان در نقشی که از جانی دپ گرفته شد...به تمتم دوستان عزیز توصیه میکنم کتاب هایی که درباره دنیای تیم برتون وجود داره رو مطالعه کنند و متوجه شباهت های دنیای تیم برتون و مایکل در برخی جهات می شوند!!!!

راستش اگر وضعیت ظاهری مایکل نبود من ترجیح میدم مایکل جدا نقش هالک رو بازی کنه...من اصلا علاقه ای به این سر فیلم ندارم ولی نقشی کاملا احساسی..بر خلاف اکثر فیلم هیا برگرفته از کمیک ها که بیشتر جنبه سرگرم کننده دارند این سری بیشتر احساسی هستند و حتی در شماره اول به اختلافات بین نقش اول فیلم و پدرش و بلایی که سرش آورد در کودکی میپرداخت فیلمی که کمتر به یک فیلم فانتزی شبیه بود.....

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

03 می 2012 22:47 #23939 توسط Hamid
من فکر نمی کنم مایکل در نقش های خیالی موفق می تونست باشه ، نه مرد عنکبوتی و نه بقیه .
چون همینطور که اول آهنگ " مایکل جکسون برای همیشه " گفتم ، همه اینها از جاهای خیالی اومدن ، اما مایکل یه قهرمان کاملا واقعی بود .
مایکل جکسون انسان مغروری بود و نمی تونست فیلمی بازی کنه که توش قهرمان صد در صد داستان نباشه ، همینطور بازیگر خوبی برای فیلم تخیلی یا اکشن نبود ، چهره ی مناسبی هم برای اونجور فیلم ها نداشت .
مایکل خودش شخصیت واقعی دنیای عصر خودش بود و انقدر واقعی بود که نمی شد مایکل رو در کالبد چیزی دیگه تصور کرد ! یعنی اون نقش تحت تاثیر آوازه ی مایکل کاملا نابود می شد ! و باز می شد مایکل جسکون !

Keep The Faith

04 می 2012 05:03 #23948 توسط Nasim
البته هدف من بیشتر این بود که بدونم درباره علاقه مایکل چی فکر می کنید .
منم قبول دارم که مایکل نمی تونست یک فیلم واقعی جدی بازی کنه . البته مایکل بازیگر خیلی خوبی بود. اینو از اجراهای ساده اش توی کنسرت هاشم میشه فهمید اما جدیت لازم رو از نظر ظاهری نداشت . فیلم رو خراب می کرد .
اما کاراکترهای مختلفی که توی سینما به مایکل شباهت دارند برای من خیلی جالب هستن . چون مایکل شخصیت خیلی جالبیه برای الهام گرفتن توی شخصیت پردازی . میشه از وجوه مختلفش الهام گرفت .

فکر میکنم درسته که چون به کتاب های کمیک علاقه داشت به فیلمها هم علاقه نشون میداد . همیشه بچه ها وقتی این نوع کتاب ها رو میخونند دوست دارن خودشون رو جای اونها بذارن ، اسپایدرمن و بت من و سوپرمن همه شون توی یک دوره ای بت های بچه ها بودن .
اما درباره هالک نمیدونم شایان . من از هر چی غول سبزه بیزارم . چه هالک و چه شرک !

04 می 2012 06:02 - 04 می 2012 06:07 #23949 توسط Jasmine Jackson-mjforever
مایکل در فیلمی میتونست بازی کنه که یه ناجی انسان ها باشه. کمی شوخ طبع اما جدیت و سیاست خودشو داشته باشه. و یه جورایی بودن مایکل توی فیلم باعث میشد تا همه ی ماجرا ها برگرده به مایکل. توی گوست هم مایکل یه شخصیت موذیانه ای داشت. اما نقش تقریبا مثبتی بود. و همچنین نقش اول. که رهبری گروه بزرگی از روح ها رو داشت. و مهربونی و شوخ طبعیش رو میشد در اخر فیلم دید. و عجیب بودنش در اول فیلم.
به نظرم مایکل به خوبی میتونست توی یک فیلم تخیلی بازی کنه. چون یه محیط خشک و تکراری اصلا جالب نیست.
زمانی که مایکل در اوج فعالیت خودش بود تقریبا زمانی بود که شخصیت های داستانی خیلی تاثیرگذار بودن. به نظم مایکل هم خیلی دوست داشت یه ابرقهرمان در فیلم ها باشه و با بدی بجنگه. دقیقا یه چیزی مثل مایکل و سفینش توی فیلم مونواک.
اما من شخصا دوست داشتم که مایکل رو جای یه ادمی در یک فیلم پیچیده تر از یک فیلم موزیکال مثل مونواک یا گوست ببینم. با یک شخصیت پیچیده و جدی تر.
یادم میاد که مایکل و اسپیلبرگ یه زمانی روی ساختن فیلم هری پاتر تمرکز کرده بودن. اگر این پروژه تنیجه میداد عالی بود. شخصیت پیترپن از بین قهرمان های دیگه رو مایکل تاثیر بیشتری گذاشته. به طوری که مایکل خودشو در غالب یه پیترپن میبینه. و مایکل میتونست این نقش رو با شیوه ی خودش به بهترین نحو بازی کنه

mj for ever....

04 می 2012 07:12 #23957 توسط Nasim
خوب شد گفتی یاسمن جان ، من اون فیلم پیتر پن رو یادم نبود ! کسی نمیدونه اگر مایکل اون فیلم رو بازی می رکد چی میشد اما فکر میکنم تاثیر خاصی روی عموم نمیتونست داشته باشه اونقدر که فیلم های خود مایکل داشت . مردم این حس مایکل رو مسخره می کنند . حتی گوست رو هم مسخره می کنند .
و شانس بزرگی بود که اسپیلبرگ هری پاتر رو نساخت . چون اون زمان یک فیلم امریکایی می دیدیم . به علاوه اینکه میخواست از یک بازیگر امریکایی هم استفاده کنه . هری پاتر خیلی بزرگ تر از اون بود که بخواد حتی یک موزیکال بشه ، اما مطمئنا مایکل میتونست یک چیز واقعا به یاد ماندنی و خاص بسازه ازش . بد نبود این کارو روی داستان هایی مثل پیتر پن انجام میداد . عجیبه که هیچ وقت یک پروژه ئ خاص کودکان رو نساخت .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.